ALC70A101CC630
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALC70A101CC630
JLCPCB Part #
C1019075
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1.18A@100Hz 100uF 10mm 13000hrs@85℃ 30mm 35mm 630V 892mΩ ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS