LGY1E153MELB35
MFR.Part #
LGY1E153MELB35
JLCPCB Part #
C6651992
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15000uF 2.9A@120Hz 25V 30mm 35mm 5000hrs@105℃ ±20% Plugin,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS