ALC10A102DL350
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALC10A102DL350
JLCPCB Part #
C3722353
Package
Plugin,D35xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 15000hrs@85℃ 154mΩ@100Hz 350V 35mm 6.4A@10kHz 80mm ±20% 插件,D35xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS