ESMH451VNN821MA80S
MFR.Part #
ESMH451VNN821MA80S
JLCPCB Part #
C1613010
Package
Plugin,D35xL80mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 3.86A@120Hz 303mΩ@120Hz 35mm 450V 80mm 820uF ±20% 插件,D35xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS