381LX102M400A082
MFR.Part #
381LX102M400A082
JLCPCB Part #
C2623971
Package
Plugin,D35xL80mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 202mΩ@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 3A@120Hz 400V 80mm ±20% 插件,D35xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS