ALC10A102EL450
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALC10A102EL450
JLCPCB Part #
C1580709
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 114mΩ@100Hz 18000hrs@85℃ 4.95A@100Hz 40mm 450V 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS