ALA8DA471CF400
MFR.Part #
ALA8DA471CF400
JLCPCB Part #
C1622739
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 2.7A@100Hz 30mm 322.4mΩ@100Hz 400V 470uF 50mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS