EDK226M050A9GAA
MFR.Part #
EDK226M050A9GAA
JLCPCB Part #
C2165272
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22uF 40mA@120Hz 50V ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS