ALA8DF431CE400
MFR.Part #
ALA8DF431CE400
JLCPCB Part #
C1610451
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 2.78A@100Hz 30mm 352.6mΩ@100Hz 400V 430uF 45mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS