ALA8DF271CC400
MFR.Part #
ALA8DF271CC400
JLCPCB Part #
C1610839
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 2.12A@100Hz 270uF 30mm 35mm 400V 558.2mΩ@100Hz 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS