ALA8DA271CC400
MFR.Part #
ALA8DA271CC400
JLCPCB Part #
C1583257
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.71A@100Hz 270uF 30mm 35mm 400V 558.2mΩ@100Hz 7000hrs@105℃ ±20% Plugin,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS