T491B106M006AT40537280
MFR.Part #
T491B106M006AT40537280
JLCPCB Part #
C4986472
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10uF 3.5Ω 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS