LGG2D152MELB40
MFR.Part #
LGG2D152MELB40
JLCPCB Part #
C1581826
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1500uF 2.57A@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 30mm 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS