ERLA201LIN102KR40M
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ERLA201LIN102KR40M
JLCPCB Part #
C1607649
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 14.2mm 200V 3000hrs@85℃ 30mm 40mm 7.515A@50kHz ±10% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS