A765MU567M1CLAE018
MFR.Part #
A765MU567M1CLAE018
JLCPCB Part #
C1882456
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.9mm 16V 18mΩ 2000hrs@105℃ 210mA@120Hz 560uF Polymer ±20% SMD,D10xL12.9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS