A765EB566M1CLAE025
MFR.Part #
A765EB566M1CLAE025
JLCPCB Part #
C3274532
Package
SMD,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 122mA@120Hz 16V 2000hrs@105℃ 25mΩ 56uF 6.3mm 6mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS