RPC63245JTE
MFR.Part #
RPC63245JTE
JLCPCB Part #
C4020065
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS