RLC63-R080FTE
MFR.Part #
RLC63-R080FTE
JLCPCB Part #
C2598224
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 1W 80mΩ Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS