RMC1/20-1960FPA
MFR.Part #
RMC1/20-1960FPA
JLCPCB Part #
C6270904
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS