RMC1/2-100JTE
MFR.Part #
RMC1/2-100JTE
JLCPCB Part #
C5726294
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS