RPC63135JTE
MFR.Part #
RPC63135JTE
JLCPCB Part #
C2598034
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS