CRGS2512J3K3
MFR.Part #
CRGS2512J3K3
JLCPCB Part #
C1722297
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 250V 3.3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS