RGC1/20K5100BPA
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/20K5100BPA
Description
-55℃~+155℃ 50mW 510Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS