RPC63130JTE
MFR.Part #
RPC63130JTE
JLCPCB Part #
C2598065
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS