RPC63150JTE
MFR.Part #
RPC63150JTE
JLCPCB Part #
C2597983
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS