RPC631R0JTE
MFR.Part #
RPC631R0JTE
JLCPCB Part #
C2598112
Description
-55℃~+155℃ 1W 1Ω 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS