RPC63100JTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RPC63100JTE
JLCPCB Part #
C2598012
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS