RMC1/20-4120FPA
MFR.Part #
RMC1/20-4120FPA
JLCPCB Part #
C6397185
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS