RPC50133JTE
MFR.Part #
RPC50133JTE
JLCPCB Part #
C2597962
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS