RPC50910JTE
MFR.Part #
RPC50910JTE
JLCPCB Part #
C4276373
Description
-55℃~+155℃ 750mW 91Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS