RGC1/16C6341DTP
MFR.Part #
RGC1/16C6341DTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS