RPC50620JTE
MFR.Part #
RPC50620JTE
JLCPCB Part #
C2597650
Description
-55℃~+155℃ 200V 62Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS