RMC1/20-1331FPA
MFR.Part #
RMC1/20-1331FPA
JLCPCB Part #
C6976941
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS