RPC50103JTE
MFR.Part #
RPC50103JTE
JLCPCB Part #
C2597755
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS