RMC1K5102FTE
MFR.Part #
RMC1K5102FTE
JLCPCB Part #
C5727739
Description
-55℃~+155℃ 1W 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS