RGC1/20C5601BPA
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/20C5601BPA
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS