RMC1/4K78R7FTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/4K78R7FTE
JLCPCB Part #
C20095063
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS