RMC1/20-6R19FPA
MFR.Part #
RMC1/20-6R19FPA
JLCPCB Part #
C7055246
Description
-100ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 50mW 6.19Ω Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS