RPC35682JTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RPC35682JTE
JLCPCB Part #
C2597910
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS