RN73R2ETTD1913C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1913C10
JLCPCB Part #
C4220508
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS