RPC35363JTE
MFR.Part #
RPC35363JTE
JLCPCB Part #
C4033594
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS