ERJ-14RQJ1R3U
MFR.Part #
ERJ-14RQJ1R3U
JLCPCB Part #
C4104912
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS