RMC1/8-245JTP
MFR.Part #
RMC1/8-245JTP
JLCPCB Part #
C5727251
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS