RMC1K1822FTE
MFR.Part #
RMC1K1822FTE
JLCPCB Part #
C7055926
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS