RC1210FR-072K8L
MFR.Part #
RC1210FR-072K8L
JLCPCB Part #
C874900
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS