RPC32824JTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RPC32824JTP
JLCPCB Part #
C2597462
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 820kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS