RGC1/8C1470DTP
MFR.Part #
RGC1/8C1470DTP
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS