RGC1/16K14R3FTP
MFR.Part #
RGC1/16K14R3FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS