ERJ-8ENF32R4V
MFR.Part #
ERJ-8ENF32R4V
JLCPCB Part #
C4321187
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS