RGC1/10C1022BTP
MFR.Part #
RGC1/10C1022BTP
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS